Kvalifikovaná šperkařská dílna v Českém Krumlově

Společnost Praha – collection s.r.o. Jewellery je rodinnou firmou, která sídlí v Českém Krumlově a to již od roku 2006. Sami tedy vidíte, že se jedná o zavedenou společnost, ve kterou můžete mít svoji důvěru, což rozhodně za dlouhá léta fungování.

Vložené zkušenosti a svoji osobitou tvůrčí invenci, kterou vkládají autoři do svých děl a šperků sbírají po celém světě, což je v tomto oboru rozhodně dobře, jelikož ve světě je velká konkurence, od které je potřeba se učit, čerpat od ní a také se jí celkově inspirovat, což je pro samotnou tvorbu prakticky to nejdůležitější.

Práce z dílny Praha – collection s.r.o. Jewellery je originální, moderní a hlavně poctivá česká práce, která si jistě zaslouží obdiv nejen v České republice, ale také i za hranicemi. Použity jsou pochopitelně ty nejlepší a nejmodernější postupy, které jsou již roky odzkoušené a díky tomu svým zákazníkům naše šperkařská dílna poskytuje jenom tu nejlepší možnou kvalitu, kterou si lidé žádají.

Jsme jednička na trhu a šperkařskou dílnu v Českém Krumlově provozujeme již od roku 2006!

8 důvodů proč zvolit naši šperkařskou dílnu

Pochopitelně existuje miliony důvodů, proč právě naše dílna je tou nejlepší, jakou si můžete z velké konkurence zvolit, nicméně jsme pro vás vybrali celkem sedm základních a nejpevnějších bodů, o které se v naší šperkařské dílně můžete s důvěrou opřít.

  1. Do detailu vyslechneme vaše přání a potřeby, na jejichž základě uděláme šperk přesně podle vašeho zadání.
  2. Otřepaná fráze “Náš zákazník, náš pán” u nás platí trojnásob.
  3. Snažíme se vyhovět naši široké klientele, která je od mladých lidí, kteří žádají moderní a trendy šperky až po starší dámy, které přesně vědí, co chtějí.
  4. Dodržujeme předem stanovené termíny a cenovou nabídku – pokud bude nějaký komplikace, spojíme se s vámi a vše vyřešíme co nejrychleji.
  5. Šperkařská dílna Praha – collection s.r.o. Jewellery je zavedenou dílnou, která má stoji historii a širokou škálu možností, které jsme schopni použít přesně pro vaše přání.
  6. Vaše přání jsou předem splněná a pro každého zákazníka děláme více než maximum.
  7. Nasloucháme vašim potřebám a jsme schopni ve velice krátkém čase udělat všechno co je v našich silách a možnostech, díky kterým se vám snažíme maximálně vyhovět.

Foto z naší šperkařské dílny

Ukázka naší práce: